Inzerce      O nás     CzechCrunch  
V září přijde nová verze hodinek Apple Watch, která má mít větší displej i delší výdrž baterie

Největší událost roku ve spojitosti s Applem má přijít již za několik týdnů a tak se postupně objevují další nové informace ohledně potenciálních novinek, které kalifornská společnost může představit. Během včerejšího dne se mezi věrnými spekulacemi objevilo několik novinek od známého experta na Apple Marka Gurmana, který o nich informoval prostřednictvím serveru Bloomberg na základě svých ověřených zdrojů.

V reportu se zmínil nejen o možném představení tří nových modelů iPhonů, které by mimo nástupce iPhonu X doplnily ještě dva další kusy s většími displeji a možným zapojením podpory dvou SIM karet, ale také o chytrých hodinkách Apple Watch, konkrétně její nové generaci s možným označením Series 4. Ty se mají dle Gurmana dočkat hned několika zásadních novinek.

Tou první je především zvětšení velikosti samotného displeje, respektive plochy pro zobrazení, o zhruba 15 procent s tím, že velikost hodinek jako takových by měla zůstat neměnná. Toho má Apple docílit snížením okrajů displeje (podobně jako u iPhonu X).

To vše navíc s delší výdrží baterie na jedno nabití a také novými funkcemi pro zdraví a fitness. Pozitivní zprávou pro stávající uživatele Apple Watch, kteří je plánují za nový model nahradit, může být i fakt, že nové modely budou mít stejně velký pásek s totožnou technologií vsunutí jako předešlé generace.

Zásadní změny u série iPadů

Mimo nových modelových řad iPhonů a Apple Watch report informuje také o iPadu mini, přesněji o tom, že se jeho aktualizované verze letos velmi pravděpodobně nedočkáme. Ostatně Apple se již delší dobu soustředí na svůj levnější 9,7″ iPad, který by mohl výhledově verzi mini kompletně nahradit. Na zářijové akci by měl také Apple představit dvě nové verze iPadu Pro, které mají obsahovat funkci bezpečného přihlašování Face ID pomocí snímání obličeje. Na tuto technologii Apple ostatně vsadil i u iPhonu X a vše nasvědčuje tomu, že ji bude zahrnovat i do dalších produktů.

Foto: Newsroom, Apple

Komentáře