Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Apple vytvořil ve spolupráci s kreativním studiem Buck umělecký film na propagaci iMacu Pro
foto: Buck.tv

iMac Pro patří nepochybně k tomu nejlepšímu, co Apple ve svém počítačovém portfoliu nabízí. Je osazený nejnovějšími technologiemi s důrazem na maximální výkon, což dokazuje například až 8jádrový procesor Intel Xeon W s frekvencí 3,2 GHz. Vedle toho dokáže nabídnout i grafickou kartu Radeon Pro Vega 64 16GB HBM2, pamět až 126GB RAM, 5K displej a další, nejsilnější hardwarové komponenty, kterými Apple v danou chvíli disponuje.

iMac Pro se v lepší konfiguraci opravdu prodraží

Tomu ostatně odpovídá i výsledná cena zařízení, která se může vyšplhat až na 13 tisíc dolarů, při současném kurzu tedy zhruba 290 tisíc Kč, což je optikou běžného uživatele samozřejmě astronomická a těžko představitelná částka.

Pak je zde ovšem i druhý pohled, pohled profesionálních uživatelů, pro které je iMac Pro pracovním nástrojem a hlavním zdrojem obživy. Grafici, designéři, vývojáři, tvůrci hudby, videí, zkrátka kreativci, kteří potřebují v určitý moment maximální porci výkonu. A právě na ně Apple se svým iMacem Pro cílí.

Aby gigant z Cupertina ukázal, co jeho zatím stále nejvýkonnější stroj skutečně umí, vytvořil ve spolupráci se známým kreativním studiem Buck krátký umělecký film, který abstraktní formou ukazuje klíčové vlastnosti a schopnosti iMacu Pro. To je ostatně součástí  artistické série, kterou Apple zveřejnil na svých stránkách.

Komentáře