Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Podívejte se na všech 371 grafických podob loga Applu, kterými firma láká na newyorskou událost

Jakmile Apple vypustil do světa pozvánku na další letošní tiskovou konferenci, na které mají být představeny nové iPady Pro a Macy, postaral se poměrně o raritní záležitost. Při každém obnovení webové pozvánky se totiž měnila grafická podoba loga Applu, a ne ve smyčce 10 nových stylů, ale rovnou ve stovkách odlišných, propracovaných designů.

Na diskuzních fórech se tak rázem vyrojily otázky, kolik log pro tuto událost, která se odehraje v úterý 30. října v 15:00 středoevropského času, Apple vlastně vytvořil a zdali se někomu podaří zachytit všechny. A ano, podařilo se to serveru MacRumors.

Ten na svých stránkách nasdílel knihovnu (údajně) všech podob jablečné identity, na jejichž tvorbě se měla podílet řada různých designérů. Dohromady tak vytvořili 371 unikátních kusů a všechny jsou k dispozici k prohlédnutí (potažmo stažení ve vysokém rozlišení) na platformě Imgur:

All of the Apple logos from the October 30th event invites

Rekapitulace: Co bude nejspíš představeno?

Jelikož se o produktech, které mají být za necelý týden v newyorském Brooklynu představeny, napsala celá řada zpráv, není od věci nabídnout jen krátký výčet s pravděpodobnými novinkami:

Foto: Viktor Kádár / Behance

V poslední dnech se také hovoří o příchodu nové generace iPadu mini, tudíž to možná bude ono „překvapení“, které si Apple chystá.

Komentáře