Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Hermès navrhl nové luxusní pásky pro Apple Watch

I když mají Apple Watch poměrně široké využití, Apple je spíše směřuje do sféry sportu a fitness, kam díky svým měřicím a zdravotním funkcím skvěle zapadají. Současně však dokáží posloužit jako zajímavý módní doplněk, a to hlavně díky luxusnějším páskům z dražších kolekcí, jaké dělá například francouzský Hermès.

Apple s touto ikonickou módní značkou spolupracuje minimálně od debutu svých vůbec prvních hodinek a vždy se jednalo o zboží, které rozhodně nemířilo na masy. Podobný postup je aplikován i teď, respektive po vydání čtvrté generace Apple Watch Series 4, která prakticky znovuobnovila tuto elegantní edici.

Foto: Apple

Spolu s představením „běžných“ modelů nových Apple Watch uvedl Apple do oběhu i řadu založenou právě na značce Hermès, která přichází s unikátními ciferníky a především s propracovanými koženými pásky. Ty jsou založeny především na trojbarevných kombinacích, jež se nově rozšiřují o další exkluzivní provedení.

Konkrétně jde o dva modely (jeden s jednoduchým páskem, druhý s dvojitým páskem) ve barevné kombinaci červená-žlutá-růžová, přičemž žádný z těchto barev nemá tradiční odstín. Hermès tato provedení nazývá jako Ambre/Capucine/Rose Azalée.

Cenově pak varianta s jednoduchým páskem, dostupná pouze ve 44 mm, vychází na 339 dolarů (cca 7 700 korun). Dvojitý pásek, který je nabízen naopak jen ve 40mm verzi, stojí o 150 dolarů více, v přepočtu na české koruny se tak cena pohybuje okolo 11 100 korun.

Vzhledem k tomu, že Apple Watch Hermès nejsou oficiálně dostupné v Česku, náramky na českém e-shopu Apple taktéž nelze pořídit. Alespoň prozatím.

Další varianty pásků z edice Apple Watch Hermès (Foto: Apple)

Komentáře