Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Internet se hemží rozbalováním nových iPadů Pro a Maců. Podívejte se na vybrané unboxingy
Foto: iJustine / YouTube

Počínaje dnešním dnem oficiálně odstartoval celosvětový prodej nových zařízení od Applu, který nastal den poté, co se na internetu začaly objevovat první dojmy od známých internetových osobností, jež inovovaný iPad Pro, MacBook Air či Mac mini obdržely s předstihem. A to znamená jediné: plný YouTube unboxingů.

Rozbalování nových jablečných produktů včetně subjektivních názorů či vytipování podstatných specifikací je stále velmi populární, což potvrzuje i pravidelně vysoká sledovanost. Potenciální majitelé se totiž rádi podívají na celý proces online předtím, než jej prožijí na vlastní kůži, a nyní mají tu stejnou příležitost.

iPad Pro

Jonathan Morrison

Jeden z nejvýraznějších technologických youtuberů Jonathan Morrison, který mimo jiné natočil i zajímavý sociální experiment v souvislosti s onou „beautygate“ u iPhonu XS, ve svém videu nový 12,9palcový iPad Pro (včetně nového Apple Pencil) nejen rozbaluje, ale také dává první dojmy. Jak je u něj zvykem, celé téměř osmiminutové video je detailně a kvalitně zpracované a obsahuje i lifestyleové záběry z používání.

Karl Conrad

Do unboxingového výběru redakce AppleCrunch se dostal také youtuber Karl Conrad, který si do videa vzal obě velikostní varianty (11 palců a 12,9 palce) včetně Apple Pencil či nové klávesnice Smart Keyboard Folio.

MacBook Air

iJustine

Nový redesignovaný MacBook Air s Retina displejem se pochopitelně musel dostat i k iJustine, známé youtuberce a velké milovnici Applu. Ta jej za svou tradiční bílou stěnou emotivně rozbaluje, přičemž většinu videa věnuje jeho používání a srovnávání.

Mac mini

iJustine

iJustine mimo jiné dostala do rukou i nejmenší desktop od Applu pod označením Mac mini, který byl po čtyřech letech předělán po stránce vnitřních komponent. V šestiminutovém videu je tak možné vidět nejen unboxing, ale také například první testování.

Komentáře