Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Připomeňte si v oficiálních videích úterní událost, kde Apple odhalil nové iPady a Macy

Zítra to bude týden, co Apple uspořádal patrně poslední letošní tiskovou konferenci, na níž představil několik nových železných zástupců. Nový MacBook Air, Mac mini a iPad Pro se rázem začaly dostávat snad na všechny technologické weby a jak tomu bývá zvykem, Apple své novinky náležitě propaguje i ve svých youtubových videích.

MacBook Air

K aktualizovanému MacBooku Air, který prošel výraznými změnami, Apple vytvořil dva spoty, jež vycházejí z tradičního reklamního pojetí cupertinské firmy. Zatímco první se zaměřuje výhradně na tenkost celého přístroje, druhý popisuje jeho základní přednosti jako Retina displej, Touch ID, procesor Intel Core i5 osmé generace, novou „butterfly“ klávesnici nebo bezpečnostní čip T2, jenž slouží i jako účinná ochranná zbraň proti odposlouchávání.

Mac mini

Na rozdíl od MacBooku Air je reklamní spot pro znovuzrozený Mac mini pojat dost odlišně. Apple totiž z nejmenšího desktopu, kterému byly výrazně vylepšeny vnitřnosti, prakticky vytvořil vesmírnou loď, jež se pomalu snáší na stůl uživatele.

iPad Pro

Pro dvojici nových iPadů Pro si Apple přichystal dva spoty, přičemž první pod názvem Change vyobrazuje změnu designu z původního iPadu Pro (například ztenčení, zeštíhlení rámečků nebo odstranění tlačítka Home) a druhý klasickým lifestyleovým způsobem ukazuje, co vše se dá s novým jablečným tabletem dělat. Důraz je kladen nejen na výkonná střeva v podobě 7nm čipu A12X Bionic nebo Face ID, ale také na nový Apple Pencil či Smart Keyboard Folio.

Tisková konference

Apple na svůj YouTube zveřejnil také záznam celé tiskové konference, která se netradičně konala v New Yorku, konkrétně v brooklynské hudební akademie. Její stopáž je okolo 90 minut a nabízí nejen premiérové pohledy na nová zařízení, tak i dema různých aplikací a tak podobně. Součástí je také atraktivní grafika v podobě měnících se podob loga Applu.

Komentáře