Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Spotify dorazilo na Apple Watch, zatím bez možnosti stahovat písničky

Spotify oficiálně vypustilo svou aplikaci pro hodinky Apple Watch. Ta umožňuje ovládat hudbu pouštěnou přes Spotify, a to jak z telefonu, tak i z jakýchkoli jiných zařízení podporujících Spotify Connect. Součástí aplikace je pak také speciální komplikace na ciferník hodinek. Přímo ze zápěstí hodinek si nyní uživatelé Spotify budou moci pouštět písničky z jednotlivých alb či playlistů, ale také třeba podcasty.

První verze Spotify pro Apple Watch ovšem neumožňuje stáhnout si skladby do paměti hodinek. Pokud tedy chcete například běhat jen s hodinkami a poslouchat přitom hudbu z bezdrátových sluchátek, Spotify vám neposlouží. Pro Spotify je to tak trochu ostuda, protože možnost stahovat hudbu do paměti hodinek nabízí nejen Apple Music, ale i třeba alternativní přehrávač hudby ze Spotify s názvem Applo for Watch.

Zdroj: Spotify

Spotify si však důležitost této funkce uvědomuje a ve své tiskové zprávě firma přislíbila, že i možnost pouštět hudbu bez připojení k telefonu brzy přijde. Nových vylepšení v rámci aplikace bychom se měli dočkat již během „následujících týdnů“. Dejte si tedy pozor, abyste měli aplikaci Spotify vždy zaktualizovanou.

Komentáře