Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Aplikace App Screenshot Builder na pár kliků vytvoří atraktivní screenshoty pro vaši aplikaci v App Store

Vývoj iOS aplikací se stal v posledních letech nesmírně lukrativní záležitostí, do které se pustilo a stále ještě pouští velké množství vývojářů. Těm nejúspěsnějším přinesly jejich aplikace nejen ocenění komunity a v případě oficiální události Apple Design Awards i uznání od samotného Applu (v roce 2016 se mimo jiné stala vítězem hra Chameleon Run od slovenského vývojáře Jána Ilavského), ale často také velké příjmy.

O úspěchu v App Store však v dnešní konkurenci nerozhoduje pouze kvalita aplikace samotné, ale i spousta faktorů kolem, od marketingu a správného načasování až po vzhled ikonky nebo screenshoty, kterými se aplikace v obchodě prezentuje.

Právě s posledním krokem umí elegantně pomoct aplikace, které za pomoci předpřipravených mockupů a nastavení zvládají vlastní screenshoty generovat doslova na pár kliků myší. Jedním z nejpovedenějších nástrojů v tomto směru je App Screenshot Builder od startupu AppLaunchpad. Ten totiž umožňuje vytvářet líbivé screenshoty, aniž by vypadaly jako z předpřipravené generické šablony.

I podobné lze screenshoty lze na pár kliků vytvořit

Aplikace v základu nabízí několik předpřipravených mockupů, které lze doplnit o vlastní obrázky a pozadí, libovolně je natáčet, měnit typ, velikost a barvu písma nebo vybrat zařízení, pro které je aplikace určena. Od iPhonu 5 přes iPad až po iPhone XS Max. Po finálním nastavení a registraci pak aplikace vygeneruje finální screenshoty, které je možné následně použít jak v App Store, tak v konkurenčním Google Play.

App Screenshot Builder je navíc v základní verzi zdarma a vyzkoušet ho můžete po registraci zde.

Komentáře