Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Apple chystá drama sérii o Kevinu Durantovi, jedné z největších hvězd NBA
Kevin Durant (Foto: NBA / YouTube)

Televizní streamingová služba Applu se blíží a Cookův tým dělá maximum, aby si do ní přednostně objednal množství obsahu. Do výčtu sjednaných seriálů, mezi které patří například adaptace sci-fi děl Nadace od Isaaca AsimovaDefending Jacob v hlavní roli s Chrisem Evansem (Kapitánem Amerikou) nebo animák Wolfwalkers, nově přibývá další. Tentokrát z basketbalové palubovky.

Apple si předobjednal seriálovou drama sérii o začátcích Kevina Duranta, jednoho z nejvýraznějších basketbalových hráčů současnosti, který momentálně působí v týmu Golden State Warriors (NBA). Ta nese název Swagger a půjde o příběh mladého Duranta poznávajícího krásy amatérského basketbalu ve Washingtonu, D.C.

Foto: Brainstorm Health / Flickr

Sérii mají produkovat studia Imagine Television a CBS Television Studios ve spolupráci s Thirtyfive Ventures (Durantův venture kapitálový fond) a pokud jsou zprávy serveru Variety pravdivé, hlavním zaměřením vedle basketbalu být i „tenká hranice mezi sny, ambicemi, příležitostmi a korupcí“. Výrazněji se do celého dění má promítat i Durantova rodina včetně přátel a dalších hráčů.

Oslavy titulu šampionů NBA ze sezóny 2016/17 (Foto: MarinSD / Flickr)

Jablečná televize již v březnu

Podle dostupných informací by nová streamingová platforma Applu určená výhradně pro filmový a seriálový obsah měla být spuštěna již v březnu příštího roku. Obecně pak na tuto iniciativu panují poměrně rozpačité názory, jelikož snad nikdo z velkých hráčů příliš netuší, co od této služby čekat. Apple totiž sjednává odlišný obsah od konkurence a navíc chce zamezovat tomu, aby se v něm objevovaly explicitní prvky.

Foto: Fortune Photo / Flickr

Komentáře