Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Apple začal ve svém obchodě prodávat voděodolný obal na sluchátka AirPods

Bezdrátová sluchátka AirPods se během své zatím relativně krátké dvouleté existence zařadila mezi nejvýraznější audio produkty na trhu. A i přes počáteční nedůvěru, která s jejich uvedením na trh mezi zákazníky panovala, se díky kombinaci funkčnosti, designu, výdrže baterie a kvalitě zvuku staly velmi brzy jedním z nejlépe hodnocených doplňků v produktové nabídce Applu.

Na tento fakt vzápětí reagovala i velká řada výrobců třetích stran, kteří začaly nabízet různé AirPods doplňky od záchranných poutek zabraňujících ztrátě sluchátek přes speciální nabíječky až po ochranné obaly.

Známý výrobce Apple doplňků Catalyst, nyní začal dokonce nabízet voděodolný AirPods obal, který by měl bezdrátová sluchátka udržet v bezpečí až v hloubce jednoho metru a zároveň zabránit jejich zničení při pádu z výšky do 1,2 metru.

Ačkoliv jsou možnosti využití obalu poměrně malé a lze je v podstatě omezit pouze na přenášení, nikoliv aktivní používání sluchátek, zaujal oba firmu z Cupertina natolik, že ho začala nabízet přímo na svém oficiálním webu a to za částku 29,95 dolaru, v přepočtu 675 Kč.  K dispozici je bílá, zelená a nebo černá barevná kombinace.

Komentáře