Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Casetify představuje obaly na iPhony a náramky na Apple Watch s motivy logistické firmy DHL

Někdo je odsuzuje, někdo je naopak miluje a mění je častěji, než by bylo zdrávo. Řeč je o obalech na iPhony, kterých na trhu neustále přibývá a objevují v čím dál zajímavějších (až bizarnějších) designech. O velmi netradiční vzhled krytů se nově postaral výrobce Casetify, jenž se rozhodl, že ve spolupráci s logistickým gigantem DHL nabídne originální varianty pro dopravní fajnšmekry.

Na svém webu nabízí několik nových verzí krytů na iPhony, které vychází z tradičních barevných kombinacích DHL, tedy žlutého a červeného provedení s důrazem na ikonické logo. Zájemci si tak nově mohou vybrat například průhledný obal s přelepem (potažmo shlukem přelepů) DHL, jenž se dá navíc vylepšit přesýpacími třpytkami.

Kryt je možné pořídit pro iPhone 7 (7 Plus) a novější. Včetně modelu XR

Součástí těchto krytů je také možnost personalizace, a to způsobem, kdy si uživatel nechá na přepravní štítek vygravírovat jméno odesílatele, respektive adresáta, a lokalitu. Poměrně přesně tak napodobuje standardní proces, jaký přepravní služby využívají na svých krabicích.

Foto: Casetify

Co se pak týče provedení, má jít o velmi odolné kryty, které by měly úspěšně čelit i horším pádům z výšky. Na druhou stranu výrazněji zvětšují velikost celého telefonu. Cenově vycházejí na 45 dolarů, nicméně doprava do Česka stojí 36 dolarů, tudíž všehovšudy 71 dolarů, respektive 1 600 korun. Zároveň je nabídka velmi omezena a některé druhy již nejsou dostupné.

Unikátní náramky pro Apple Watch

Kolaborace mezi Casetify a DHL se nezastavila pouze o krytů na iPhony. Společně uvedly také pásky na Apple Watch ve stejném stylu ve velikostech 38 mm, 40 mm, 42 mm a 44 mm, tudíž i pro nejnovější generaci Series 4. Ty jsou vyrobeny z veganské kůže, díky níž jsou odolné vůči vodě a potu.

 

Cena: 45 dolarů (Foto: Casetify)

Komentáře