Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Díky této aplikaci rychle zjistíte vaše hudební návyky z Apple Music za rok 2018

Stejně jako minulý rok i letos Spotify spustilo pro své uživatele takzvaný program Wrapped, který shrnuje řadu detailních dat o hudebních návycích konkrétních uživatelů. Díky nim pak vyhodnocuje nejposlouchanější skladby, umělce, žánry, playlisty a tak podobně. Taková možnost by se bezpochyby hodila i na Apple Music, nicméně cupertinská firma zatím podobný výčet oficiálně nenabízí. To však neznamená, že se toho nemohou chopit ostatní vývojáři.

Hudební startup NoiseHub totiž vytvořil jednoduchou aplikaci pro iPhony pod názvem Music Year in Review, která funguje podobně (avšak ne tak podrobně) jako zmíněný program Wrapped od Spotify.

Uživatelé tak rychle, respektive po instalaci aplikace, zadání e-mailové adresy a napojení na účet Apple Music, mohou zjistit, jakého umělce či kapelu nejdéle v uplynulém roce poslouchali nebo jaké skladby se umístily v jejich TOP5. Nechybí ani pohled například na nejoblíbenější žánry.

Mohlo by vás zajímat: Výroční bilancování aneb co se Applu (ne)povedlo v roce 2018

Nenáročnost a jednoduchost celé aplikace potvrzuje i uživatelské rozhraní, které je maximálně doplněno i tlačítka pro sdílení na sociální sítě (v případě, že by se dotyční chtěli pochlubit svými výsledky).

Music Year in Review je nabízena zdarma na App Storu a funguje pouze pro Apple Music. Data ze Spotify a jiných streamovacích služeb to nenačte.

Komentáře