Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Režisér Star Wars: Síla se probouzí J. J. Abrams chystá nový seriál pro televizní službu Applu
Foto: Cage Skidmore / Flickr

Jakmile se Disney a Lucasfilm před rokem 2015 rozhodovaly, že na scénu po deseti letech uvedou nový díl jedné z nejkultovnějších filmových ság všech dob Star Wars, musely být stoprocentně přesvědčeni o tom, že jej svěří do rukou špičkovému režisérovi, který tuto ikonickou značku nijak nepoškodí, ba naopak. Volba nakonec padla na J. J. Abramse, který ze Star Wars: Síla se probouzí prakticky udělal hit. Jeho schopností, jež potvrzuje i restart ságy Star Trek, si nyní všímá i Apple.

Kalifornská společnost si totiž nově měla předobjednat rovnou celou sérii dramatu pod názvem My Glory Was I Had Such Friends, které se má po výkonně produkční stránce chopit právě J. J. Abrams. Příběh má pak vycházet z knižní předlohy (respektive z memoáru) Amy Silverstein, jež pojednávala o nevšední skupince žen podporující samotnou Silverstein během nekonečného čekání na druhou, životně důležitou transplantaci srdce.

Jedné z hlavních rolí se má v této chystané sérii chopit i Jennifer Garner, americká herečka a manželka Bena Afflecka, která se proslavila zejména jako agentka Sydney Bristow v krimi seriálu Alias (také od J. J. Abramse). Ta se mimo jiné bude podle serveru Variety podílet na My Glory Was I Had Such Friends i po produkční stránce.

Jennifer Garner (uprostřed) (Foto: Nan Palmero / Flickr)

Apple se tak opět do svého portfolia chystaných seriálů pro televizní streamovací službu, která má debutovat v březnu příštího roku, posílá další dílo. Například nedávno si měla Cookova společnost zajistit i dokumentární drama Swagger točící se okolo začátků nynější basketbalové hvězdy Kevina Duranta. V balíčku pak nechybí ani například seriál, v němž má účinkovat filmový Kapitán Amerika.

Komentáře