Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Apple vydal nové dobíjecí obaly Smart Battery Case pro iPhone XS, XS Max a XR. Stojí 3 490 korun

Jak se podle několika střípků informací z prosince minulého roku očekávalo, tak se také stalo. Silikonový dobíjecí obal Smart Battery Case, který Apple doposud vedl pouze pro iPhone 7 a iPhone 6 (6s), se vrací a nyní v takové podobě, která bude sedět nejnovějším jablečným telefonům, respektive modelům XS, XS Max a XR.

Ačkoliv základní funkčnost těchto obalů s integrovanou baterií vychází z původních provedení, změnilo se v nich poměrně dost. Tím prvním je design, který vypadá oproti předchozím variantám více „uhlazeně“ a baterie tolik nevystupuje ven. Hrbol je však patrný, což z obalu patrně nedělá každodenního společníka.

Zevnitř má kryt chránit telefon jemnými mikrovlákny

Dalším zajímavým prvkem je možnost bezdrátového dobíjení na základě standardu Qi, kterým nové iPhony disponují (včetně modelové řady 8). Uživatelé tak nejen, že nebudou muset kryt sundávat, když budou chtít telefon na podložce nabíjet, ale také se dočkají současného dobíjení obou baterií, tedy té v iPhonu a krytu.

Co se pak týče technických údajů, v případě iPhonu XS má obal dodat až 33 hodin dodatečného času na volání, 21 hodin pro internet a 25 hodin pro přehrávání videa. Verze pro XS Max zvyšuje čas na volání na 37 hodin včetně 20 hodin pro internet a 25 hodin k přehrávání videí a v případě volby varianty pro iPhone XR by se uživatelé měli dočkat až 39 dodatečných hodin k volání, 22 hodin internetu a 27 hodin pro video. Parametry však nemusí být zcela přesné.

K dispozici je pouze Lightning konektor. 3,5mm jack chybí

Po stránce ceny všechny nové dobíjecí obaly, které je možné vybrat v černé a bílé barvě, stojí stejně – 3 490 Kč. K dispozici jsou na oficiálním e-shopu Applu s tím, že se mají doručovat od pátku 18. ledna.

Komentáře