Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Fidget spinner se vrací. Tentokrát jako kožené pouzdro na krabičku pro AirPods

Pokud by se dal rok 2017 charakterizovat jedním produktem, který veřejnost po celém světě dováděl k šílenství, byl to fidget spinner. Jinak řečeno malá vrtulka s ložiskem uprostřed, jež se dala v prstech ruky roztáčet s cílem navozovat uklidňující účinky. Jen v Česku se této jednoduché hračky, která následně přicházela v celé řadě materiálových a designových provedeních, mělo od května do srpna 2017 prodat přes milion kusů.

Během minulého roku však o spinneru nebylo téměř vůbec slyšet a podle všeho výrazně klesly i prodeje. To však neznamená, že jeho netradiční variace nemohou přicházet ani letos. O jednu vskutku zajímavou se nově stará americký startup Air Vinyl Design, který chce fidget spinner nabídnout majitelům sluchátek AirPods v takové podobě, která bude vždy s nimi.

Navrhl totiž speciální kožené pouzdro ZenPod na dobíjecí krabičku, jež má na sobě zabudované hliníkové ložisko pro točení. Ač se to na první pohled může zdát jako zbytečnost, má toto pouzdro několik prvků, které stojí za připomenutí. V první řadě má jít o poměrně kvalitní kůži, která krabičce dodá elegantní vzhled. Ostatně Air Vinyl Design se dříve specializoval pouze na kožené kryty pro AirPody.

Dalším bodem je, že ono ložisko na obalu tolik nevyniká. Jde jasně vidět, nicméně není vytvořeno z žádných bláznivých barev a nijak nebliká, tudíž hned neevokuje, že jde o hračku, respektive spinner. A v neposlední řadě nabízí uživatelům AirPodů sekundární funkci, jak se během poslechu zabavit.

ZenPod je nabízen za 30 dolarů (cca 700 korun) na oficiálních stránkách startupu a přichází ve třech kombinacích: černé se stříbrným spinnerem, černé s černý spinnerem a hnědé.

Komentáře