Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Kancelářský balíček Office 365 konečně dorazil na Mac App Store

Word, Excel, PowerPoint. Trojice mocných produktivních nástrojů od Microsoftu, které dlouhodobě patří ve svých oborech k tomu nejlepšímu na trhu. Ví to i Apple, jenž kancelářský balíček Office 365 (i přes svá vlastní, obdobná řešení) podporuje a prezentoval jej i během loňské WWDC jakožto ideální programy pro práci na Macu.

Office 365 byly doposud nicméně dostupné pouze na oficiálním webu Microsoftu, potažmo jako kód, který šlo zakoupit ve vybraných obchodech. To se však nyní mění. Apple uvedené produktivní nástroje včetně e-mailového klientu Outlook a poznámkového bloku OneNote nově oficiálně nabízí na Mac App Storu.

„Jsme nadšení z toho, že můžeme na našem novém Mac App Storu v macOS Mojave přivítat Microsoft Office 365. Apple a Microsoft spolu od samého začátku pracovaly na tom, aby dokázaly uživatelům Macu přinést produktivní aplikace, které Office 365 nabízí. Nyní je to díky Mac App Storu ještě jednodušší,“ komentuje tento příchod Phil Schiller, šéf marketingu v Applu.

Uživatelé tak nyní mají možnost si celý tento balíček stáhnout (včetně cloudového řešení OneDrive, které bylo dostupné na Mac App Storu již dříve) a jednotlivé aplikace předplatit. Celkově to pak vychází na 70 dolarů (cca 1 600 Kč) ročně za verzi pro jednotlivce a 100 dolarů ročně (cca 2 300 Kč) za variantu do domácností. Pak na ně může čekat nejen známé rozhraní, které Word, PowerPoint, Excel, Outlook nebo OneNote nabízí, ale také řada dodatečných funkcí.

Nechybí tedy jak Dark Mode, který se do Office 365 pro Macy dostal v prosinci minulého roku, funkce Continuity, podpora Touch Baru na MacBoocích Pro nebo editování v reálném čase i s uživateli platformy Windows.

Komentáře