Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Kalifornská firma vyrobila speciální stolek pro iPhone či iPad, který usnadní sledování Netflixu a YouTube z postele

Pokud rádi z pohodlí své postele před spaním sledujete YouTube, Netflix a další streamovací služby na svých iPhonech nebo iPadech, pravděpodobně patříte mezi velkou většinu uživatelů, kteří konají podobně. Problémem však je, že několikahodinové držení zařízení není příliš komfortní ani zdraví prospěšné a mnohem lepším způsobem si tak je obstarat nějaký stojan na noční stolek, který tuto situací řeší. A nebo si za v přepočtu 700 korun koupit novou vychytávku od výrobce příslušenství Atech Innovation.

Tato kalifornská společnost totiž navrhla speciální stolek, který lze pomocí dvou přidělaných ramen připevnit přímo k posteli (respektive pod matraci). Vedle toho, že nabízí dostatek prostoru na odložení všech věcí, které by se vám večer a hned ráno (případně v průběhu noci) mohli hodit, disponuje právě i zabudovaným žlábkem, který udrží i iPad. Jde tak o pohodlnější možnost, jak sledovat před spaním firmy a seriály. Pokud tedy nemáte na iPad příslušný obal, který lze složit i do stojanu.

Zařízení se navíc dají vzhledem k otvorům na protažení kabelů pohodlně nabíjet, tudíž se nebudete muset obávat, že se ráno probudíte k vybitému telefonu či tabletu. Velikostně se pak jedná o doplněk o 27centimetrové délce s 18centrimetrovou šířkou, což jsou ideální rozměry, které se mohou hodit jak do běžné ložnice, tak například pro studenty na kolejích nebo zatím nevybavených bytů.

I když nejde o žádný přelomový doplněk, svou cílovou skupinu si určitě najde. Takzvaný Phone Bed Nightstand Table se na oficiálním e-shopu prodává za 30 dolarů (cca 700 Kč).

Komentáře