Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Podívejte se na koncept nové generace Apple Watch s futuristickým kruhovým ciferníkem
Foto: Dongwook Yoon/Behance

I když si většina uživatelů na hranatější vzhled ciferníku u Apple Watch za ty roky zvykla, stále se najdou tací, kterým by se více zamlouval tradiční kulatější design. Ten by přeci jen více připomínal tradiční hodinky a navíc by mohl nabízet zcela nové využití, co se týče plochy displeje.

Logicky tak nad tímto aspektem přemýšlejí různí designéři, kteří navrhují zajímavé koncepty, jak by Apple Watch nové generace mohly vypadat. O takové se nově postaral i Korejec Dongwook Yoon, který na platformě Behance uveřejnil několik atraktivních návrhů s futuristickým pojetím.

Foto: Dongwook Yoon/Behance

Hned na první pohled hodinky výrazně odlišně oproti aktuálnímu designu. Podobají se prakticky jen rozložením aplikací na displeji, díky čemuž je možné poznat, že jde o Apple Watch. Vedle kulatého ciferníku, jehož stavba se dělí na černý hliník a růžovo-fialovou základnu (určenou také pro nabíjení), však zaujímají i dalším prvkem.

Tím je náramek, který sice vypadá silikonově, ale jeho zapínací mechanismu je zcela jiný ve srovnání s momentálními modely. Ciferník totiž zapadá do speciálního otvoru na konci tahu, přičemž je patrné, že se dá z hodinek následně jakkoliv odepnout a nahradit novým.

Foto: Dongwook Yoon/Behance
Foto: Dongwook Yoon/Behance
Foto: Dongwook Yoon/Behance
Foto: Dongwook Yoon/Behance

Uvedené koncepty spadají do kategorie dalších zajímavých návrhů, s nimiž v poslední době přichází například italský designér Xhakomo Doda, který navrhl jak atraktivní podobu nových AirPodů s magnetickým dobíjením, tak i moderní reinkarnaci ikonického iMacu G4 z roku 2002.

Foto: Xhakomo Doda/Behance

Komentáře