Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Apple chce v luxusním newyorském komplexu Hudson Yards otevřít nové kanceláře včetně Apple Storu

Podle deníku The New York Post Apple vyjednává s majiteli podmínky na pronájem prostor o rozloze 5,5 tisíce m² v nejnovější části komplexu Hudson Yards, která má být v této luxusní oblasti na západě Manhattanu otevřena již za měsíc. Nové kanceláře a další newyorský Apple Store by tak měly vyrůst v jedné ze tří velkých kancelářských budov.

V budově o výšce přes 200 metrů mají podle oficiálních webových stránek centra Hudson Yards sídlit i další velké firmy jako mezinárodní finančně-technologická společnost MarketAxxes či právnické firmy jako Milbank nebo Boies Schiller & Flexner, LLP.

Právě nejnovější mrakodrap 55 Hudson Yards, který přibyde do luxusního centra nabízejícího neomezené možnosti pro obchod, nákupy i každodenní život, by se měl stát součástí již existujícího komplexu v okolí mrakodrapů 30 Hudson Yards a 10 Hudson Yards. Bude se jednat o druhou nejvyšší kancelářskou budovu v New Yorku.

Podle informací newyorského deníku Apple zvažuje kromě nových kanceláří také otevření již osmého newyorského Apple Storu. K tomu by Hudson Yards byly bezpochyby příhodným místem vzhledem k tomu, že součástí komplexu bude více než sto obchodů spadajících pod část s názvem The Shops provozovaných luxusním americkým obchodním řetězcem Neiman Marcus.

Ikonický Apple Store na newyorské 5th Avenue se brzy dočká znovuotevření

Pokud půjde vše podle plánů, ke slavnostnímu otevření centra by mělo dojít už letos v březnu. Otevření druhé části, která nabídne místním i turistům část plnou umění, je potom plánovaná o měsíc později, na letošní duben. Další budovy by měly být otevřené maximálně během několika následujících měsíců, to ale záleží na tom, jak rychlá bude finální fáze jejich stavby.

Celková rozloha komplexu o 167 hektarech nebude pouze centrem obchodu. Na místě by mělo vzniknout i několik obytných domů, které nabídnou zájemcům luxusní bydlení v centru města či komplex restaurací pod vedením uznávaného šéfkuchaře Thomase Kellera, který mimo jiné fungoval také jako konzultant při tvorbě animovaného filmu Ratatouille. Dále na místě vyroste i škola pro zhruba 750 žáků a jedna z poboček luxusního mezinárodního hotelového řetězce Equinox s více než 200 pokoji a neomezenými možnostmi pro své klienty i zaměstnance.

Komentáře