Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Apple má pracovat na černé variantě sluchátek AirPods

Apple snad už od prvního iPodu vždy sázel na bílé provedení sluchátek. Ostatně do této barvy stylizoval veškeré příslušenství (v minulosti i samotná zařízení), od adaptérů po kabely nebo klávesnice s myší. Nebylo tedy vůbec překvapivé, když v roce 2016 představil bezdrátová sluchátka AirPods v celobílé kombinaci, která jen zdůrazňovala moderní a současně minimalistické pojetí tohoto produktu.

Doba se ale mění a Apple v posledních letech vydává napříč svým produktovým portfoliem i tmavší, vesmírně šedé varianty, které se stávají velmi oblíbenými. Ať už jde o iPhony, iPady nebo MacBooky, tak o například iMac Pro, který přichází i s vesmírně šedou klávesnicí a myší. A nově by v tmavé barevné kombinaci měly přijít i právě AirPody.

S touto informací přišel server Economic Daily News s odkazem na své interní zdroje, které hovoří o tom, že Apple představí novou generaci těchto oblíbených sluchátek (včetně dobíjecí krabičky) nejen v bílé verzi, ale právě také v černé. Domnívá se také, že cupertinská společnost nabídne i speciální ochranné pouzdro na krabičku, které by díky svému materiálovému provedení zamezovalo klouzání mezi prsty.

Černá edice AirPodů od Colorware

Černá verze AirPodů by pro řadu uživatelů mohla dávat smysl. Například z hlediska viditelnosti špíny, kterou by tmavý kabátek eliminoval. Nebo zkrátka lepšímu designovému spojení s ostatními tmavými produkty.

Je však otázkou, kdy vůbec druhá generaci AirPodů na trh dorazí. Objevuje se hned několik termínů, mezi nimiž je i 25. březen, kdy Apple pořádá první letošní událost se zaměřením na služby. Ten se ale jeví jako méně pravděpodobný a Cookova firma možná sáhne i po „nenápadném“ uvedení skrze tiskovou zprávu během jara (nebo rovnou s uvedením AirPower).

Foto: Xhakomo Doda/Behance

Co se pak týče samotné výbavy nových sluchátek, spekuluje se o nových senzorech pro měření sportovní aktivity, voděodolnosti a vylepšenému čipu W1 včetně možnosti potlačování okolního ruchu. Nic však zdaleka není zcela jednoznačně potvrzeno.

Komentáře