Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Apple oslavil Neymarovy narozeniny sluchátky Beats. Fotbalové hvězdě navrhl unikátní model
Neymar (Foto: Balkan Photos/Flickr)

Sluchátka značky Beats by Dre, kterou Apple v roce 2014 za tři miliardy dolarů koupil, se dlouhodobě profilují spíše do pozice módního doplňku než kvalitního audio produktu. Ačkoliv se po zvukové stránce mají nejnovější modely postupně zlepšovat, stále to není to pravé ořechové s ohledem na konkurenci a zájemci po takzvaných Beatsech sahají zejména pro budování své image.

S tím se pojí i speciální edice, které Apple občas vydá. Například v říjnu minulého roku představil variantu na motivy Mickey Mouse, jež slavila 90leté výročí vzniku této kultovní animované postavičky z dílen Walta Disneyho. A nyní něco podobného přichází také v rámci špičkové fotbalové scény – Apple totiž uvádí do prodeje unikátní verzi navrženou přímo dle Neymara.

Nové provedení modelu Studio3 Wireless, které vzniklo v důsledku Neymarových 27. narozenin (5. února), na sobě nese styl graffiti využívaný v ulicích brazilského São Paula, kde to pro jednu z největších hvězd současného fotbalového světa vše začalo. Na samotných bílo-černých sluchátkách jsou pak nápisy Neymarova sloganu „Shhh…“, jenž má zdůrazňovat schopnost přizpůsobit se všemu.

Co se týče technických parametrů této varianty, nejedná se o nic překvapivého. Respektive i takzvané Neymar Jr. Custom Edition přináší to, co je u modelu Studio3 Wireless standardem – adaptivní potlačování zvuku (Pure ANC), párovací čip W1 nebo 22 hodin na jedno nabití včetně možnosti rychlého nabití do 10 minut na 3 hodiny.

Stejné to patrně bude i po cenové stránce. Ačkoliv se sluchátka vytvořené s ohledem na klíčového hráče pařížského celku PSG zatím ještě neprodávají (což by se ale měno brzy změnit), na americkém trhu budou stát 350 dolarů. Lze tedy očekávat, že pro české zájemce budou k dispozici běžných za 8 999 Kč.

Komentáře