Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Gaze Tray je decentní stolní organizér na doplňky, který dokáže nabíjet iPhone, Apple Watch i AirPods

Pokud se vaše každodenní doplňky skládají z iPhonu, AirPods, Apple Watch nebo peněženky či klíčů od bytu, patrně jste se již přistihli, jak tyto předměty rozhazujete libovolně po stole, jakmile dorazíte domů nebo do kanceláře. Přitom by stačilo mít decentní podložku, na kterou byste si je mohli vyskládat. Nejen, že by se pročistil stůl, ale přesně byste věděli, kde se vaše příslušenství nachází.

Nutnou roli hraje v této organizaci i nabíjení, jelikož iPhone nebo Apple Watch zpravidla nevydrží více jak den aktivní funkčnosti. A právě na tyto aspekty míří chytrá stolní nádobka pod názvem Gaze Tray. Ta na první pohled nevypadá nijak inovativně – prakticky jde jen o jakousi podložku v různých barvách. Na druhou stranu uvnitř nabízí dobíjecí plošky, které její pojetí zcela mění.

Má totiž v sobě integrována hned tři místa, odkud nabíjet. Jedním je prostor pro bezdrátové dobíjení iPhonu, který se nachází v pravé části. Uprostřed je pak vměstnána plocha pro nabíjení Apple Watch a následně nechybí ani ohraničené místo pro doplnění energie AirPodů (bezdrátově díky speciálnímu pouzdru, které má přicházet jako součást balení).

Po rozmístění této elektroniky nicméně Gaze Tray nabízí ještě poměrně dostatek místa pro položení například zmíněné peněženky, klíčů, slunečních brýlí nebo mincí a dalších drobností. Nehledě na to, že jsou na bocích k dispozici ještě dva standardní USB konektory pro dobíjení iPadu a dalších zařízení.

V případě, že by vás tento nápad (který dozajista není jediný na trhu) zaujal, můžete si jej předobjednat na crowdfundingovém portálu Indiegogo, kde je nabízen v základním balíčku za přibližně 50 dolarů (cca 1 100 Kč). K dispozici je navíc devět různých barev a tři materiálová provedení (koženka, matná guma nebo chrom). Doručovat by se měl během příštího měsíce.

Komentáře