Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Podívejte se na přání Tima Cooka Stevu Jobsovi, který by včera oslavil své 64. narozeniny

Včera tomu bylo přes 64 let ode dne, kdy se narodil Steve Jobs. I když již po dlouhém boji s rakovinou slinivky 5. října 2011 zemřel, Apple na něj nikdy nezapomene a právem si jeho existenci, díky níž cupertinská společnost vznikla a následně se dostala na vrchol technologického světa, připomíná. O to víc, když by včera oslavil své 64. narozeniny.

Své přání mu jménem celé společnosti věnoval i její současný výkonný ředitel Tim Cook, jenž měl se Stevem Jobsem úzký kolegiální vztah. Nešlo však o pouhé přání k narozeninám, nýbrž poklonu za jeho práci a vize, mezi které vedle masově úspěšných produktů patřil i Apple Park, nové ústředí Applu. Tyto prostory totiž ještě pocházely z Jobsovy hlavy.

„Stevova vize se promítá v Apple Parku všude okolo nás. Miloval by to tady. Toto je místo, které si vysnil – domov a inspirace pro budoucí inovace Applu. Stýská se nám po něm. Nejen na jeho 64. narozeniny, ale každý den.“

Na přiloženém videu je možné vidět uklidňující záběry na umělé jezírko, které se v zeleném parku uprostřed kruhového Apple Parku nachází. Lze zpozorovat i symboliku s plynoucí vodou a následně také pohled na krásné kalifornské počasí, v němž vypadá část Apple Parku ještě majestátněji. A vzhledem k tomu, že byl Jobs velkým milovníkem přírody, Cookova slova o tom, že by to tady „miloval“, jsou více než pouhým textem.

Komentáře