Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Tesla zahájila prodej oficiálních krytů na iPhony. K dispozici je i varianta Folio

Automobilka Tesla, za kterou stojí podnikatel a vizionář Elon Musk, má vedle produkce elektrovozů ve zvyku navrhovat také své oficiální doplňky pro zákazníky a fanoušky značky. Ať už jde o oblečení, domácí konektor pro dobíjení aut nebo dokonce vysoce limitované surfařská prkna. Částečně se však zaměřuje i na příslušenství pro mobilní zařízení, což nyní potvrzuje i novými obaly na iPhone.

Ty začala Muskova společnost prodávat na vlastní dedikované sekci na Amazonu (nikoliv na svém oficiálním e-shopu) a konkrétně jde o provedení pro modely 8/8 Plus (7/7 Plus) a X (teoreticky i XS). Vedle klasického krytu z černé koženky a decentním nápisem TESLA na spodní zadní části nabízí automobilka také takzvaný Folio Case, který slouží jako pouzdro s přihrádkami na karty a bankovky.

Vzhledem k tomu, že jsou nabízené kryty poměrně tenké, bude možné je používat i během bezdrátového dobíjení zařízení, k čemuž se může hodit například speciální bezdrátová nabíječka, kterou Tesla taktéž nabízí. Co se pak týče designu jako takové, nejde o nic přelomového. Každopádně na sobě ale mají branding Tesly, což zarytým příznivcům rozhodně bude stačit.

Všechna provedení lze objednat i do České republiky s přibližně 20dolarovým poštovným (přibližně 460 Kč), přičemž verze Folio Case stojí 45 dolarů (cca 1 000 Kč) a klasický obal je nabízen za 35 dolarů (cca 800 Kč). Je však vysoká šance, že se produkty velmi rychle vyprodají, tudíž delší otálení s nákupem patrně není dobrým nápadem.

Komentáře