Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Apple v nových videích vysvětluje, jak co nejefektivněji používat funkce iPhonu

Apple často obohacuje svůj kanál na YouTube o krátká, úderná videa, která popisují jednotlivé funkční prvky jeho zařízení a jak je co nejefektivněji používat. Ať už jde například o Apple Watch nebo iPad, který se mimo jiné osvědčil i jako nástroj pro střih a úpravu těchto videomanuálů, tak samozřejmě i iPhone, jenž patří k nejvyužívanějším produktům z jablečného portfolia.

Právě iPhone se stal hlavním hrdinou v sérii nových videí v rámci kampaně zaměřené na zajímavé schopnosti, kterým telefon cupertinské společnost disponuje. Nyní jde o pět šestivteřinových spotů (založených na jednotném stylu), kde se uživatelé mohou dozvědět o Face ID, voděodolnosti nebo nativní kameře.

Například u zmíněného Face ID, respektive bezpečnostní funkci na bázi skenu obličeje, Apple vysvětluje, že může sloužit nejen jako prostředek k odemčení zařízení, ale také rychlá a bezpečná možnost, jak se verifikovat u aplikací (i třetích stran). U kamery naopak popisuje funkci Live Photos a jak z ní snadno vybrat tu nejlepší fotku. Součástí je také spot pro vyvolání oficiální podpory pomocí dedikované komunikační aplikace.

Nutno dodat, že tato videa nemají sloužit pro zaběhlé uživatele produktů od Applu, nýbrž pro začátečníky (teoreticky i starší majitele), kteří hledají vizuální cestu, jak se třeba právě s iPhonem naučit pracovat. Videa jsou dostupná níže a také na oficiálním kanálu na YouTube, kde je k dispozici i minulý balíček podobných manuálů.

Komentáře