Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Nové AirPods a inovovaný iPad se blíží. Dodavatelé Applu se chystají na masovou produkci
Foto: Xhakomo Doda/Behance

Kdy Apple představí druhou generaci AirPodů, aktualizovaný iPad mini a novou verzi původního 9,7palcového iPadu? Otázka, která v jablečných internetových zákoutích rezonuje již několik měsíců. Uživatelé se na tyto produkty obzvlášť těší, a proto není divu, že je neustále na diskuzních fórech a sociálních sítích skloňují. Podle všeho se však onen kýžený moment uvedení blíží.

Na základě nové zprávy serveru DigiTimes, který o dění cupertinské společnosti často informuje, se dodavatelé Applu již mají usilovně připravovat na chystanou produkci těchto zařízení, především tedy sluchátek AirPods a další generace tradičního iPadu. Konkrétně má jít o firmy Flexium, Zhen Ding Technology, Compeq a Unitech, které se specializují na výrobu plošných spojů.

Samozřejmě není možné ověřit stoprocentní pravost této informace, na druhou stranu bývají domněnky tohoto typu poměrně přesné, navíc s ohledem na to, že má být údajně jen otázkou několika týdnů, kdy Apple tyto produkty odhalí. Dost se mluví o tom, že by světlo světa měly spatřit již 25. března, v rámci kterého má Apple odhalit novou televizní a magazínovou službu.

Pravděpodobnější je však nenápadný příchod oznámený pouhou tiskovou zprávou, jako to firma Tima Cooka u aktualizací a ne tolik „důležitých“ zařízení dělá. Takto představeny by měly být i iPad mini, jenž má přijít s výkonnějšími vnitřnostmi a totožným vzhledem s původní generací, a také iPod touch, který by mohl sloužit spíše jako herní platforma.

Co se pak týče vybavení klasického iPadu, žádné konkrétnější informace nejsou dosud známy. Před nedávnem proběhla světem zpráva, že by měl Apple zvýšit úhlopříčku na 10,2 palce a ztenčit okraje, přičemž by ponechal Touch ID a prakticky i všechna ostatní specifika (vyjma lepších interních parametrů). O něco zajímavější je pak druhá generace oblíbených AirPodů.

Ta má totiž nabízet kýženou voděodolnost, lepší podporu Siri, pokročilejší čip W1 pro párování a také nové pouzdro s možností bezdrátového dobíjení. Je možné, že přijdou i v černé variantě a možná také s malinko obměněným vzhledem (třeba takovým, který očekává italský designér Xhakomo Doda).

Foto: Xhakomo Doda/Behance

Komentáře