Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Podívejte se na novou jarní edici příslušenství k iPhonům a Apple Watch

Společně s představením druhé generace sluchátek AirPods, Apple pro letošní jaro představuje nové obaly na iPhony i řemínky k hodinkám Apple Watch. Pokud patříte mezi majitele iPhonu XS nebo XS Max a rádi chráníte svůj telefon pomocí stylových a praktických silikonových pouzder, nejspíš uvítáte nová provedení ve svěžích jarních barvách. Svůj telefon můžete letos na jaře oživit jedním ze třech odstínů – mátovým, papajovým nebo delftsky modrým.

Na své si ale přijdou i fanoušci nabíjecích krytů. Ke stávající bílé a černé přibyl obal v pískově růžovém odstínu, který můžeme znát z nabídky klasických silikonových pouzder, za cenu 3 490 korun. Apple nezapomněl ani na kožené obaly, ke kterým přidal ještě odstíny chrpově modrý, šeříkově modrý a temně oranžový. Ty je možné zakoupit pro telefony iPhone XS, XS Max, ale i vylepšenou verzi koženého obalu z kolekce Folio pro oba tyto modely, která telefon chrání i zhora.

Apple Watch v novém kabátě

Nových designů se dočkaly i řemínky k chytrým hodinkám Apple Watch, a to téměř ve všech kolekcích. Do edice silikových sportovních řemínků s názvem Sport Bands přibyly právě tři nové odstíny mátový, papajový a delftsky modrý. Kolekci Sport Loop oživily kromě odstínů papajového a mátového navíc ještě popelavě modrý a šeříkově modrý.

Sportovní edici řemínků k Apple Watch od značky Nike obohatila černá/hyperfialová barevná kombinace, smrkově šedý / lišejníkově šedý odstín a nakonec odstín jemně tyrkysový / Tropical Twist. Barevné aktualizace se dočkala i druhá Nike edice řemínků Sport Loop. Odstíny smrkově šedý, jemně tyrkysový, hyperfialový, sněhově bílý a černý si majitelé hodinek mohou už teď koupit na e-shopu Applu.

Moderní řemínky s přezkou je možné nyní sehnat kromě červené barvy i v nové šeříkově modré, chrpově modré a temně oranžové. Stejně tak je tomu i u řemínků z kolekce Leather Loop, kde přibyly dva z těchto odstínů kromě šeříkově modré.

Francouzská luxusní značka Hermès do své kolekce řemínků přidala jarní barvy také, a to rovnou do obou jejích kolekcí. Ani jedna však bohužel v Česku dostupná není. V nových barevných provedeních se mixují odstíny růžové, modré a šedo-hnědé a jsou v nabídce za 489 dolarů stejně jako starší modely.

Foto: Apple

Komentáře