Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Podívejte se na novou kolekci retro oblečení po vzoru technologických firem. Nechybí ani Apple

Je tomu sotva pár dní, co se na módním trhu objevily další kusy, které svými designy vycházejí z Applu. Konkrétně šlo o mikiny britské značky Palace, která se během návrhů zaměřila na legendární duhové logo společnosti, jež následně ve svém provedení promítla na přední a zadní část různobarevných mikin. Mezi lidmi vyvolaly poměrně velký rozruch, což vyústilo tím, že se tyto limitované varianty poměrně rychle prodaly. Ti, kteří jejich koupi nestihli, si však nově mohou spravit chuť jinou exkluzivitou.

Do oběhu se totiž dostaly zajímavé vintage kousky od londýnského obchodu Goodhood. Ten se spojil s výrobcem retro oblečení Unified Goods a představil celý sortiment oblečení, který vychází z ikonického designového nastavení předních technologických firem, jež byl propagován v 80. a 90. letech. Součástí je vedle takového Microsoftu, Nokie nebo Panasonicu také Apple, jehož kultovní grafika minulého století se dostala například na trička, kšiltovky, košile, svetry a také mikiny.

Nejde nicméně o jednotný design. Unified Goods navrhlo širokou škálu zajímavých vzhledů a lze v nich najít jak duhové logo firmy včetně výrazného, duhového nápisu „Apple“, tak i důmyslnější návrhy v hlavní roli s první verzí Macintoshe nebo různých sloganů. Legendární pojetí tomu dodávají i střihy oblečení, které jsou zpravidla volné.

Na celou nabídku se můžete podívat na oficiálním webu, odkud je možné jednotlivé kusy také objednat.

Komentáře