Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Podívejte se, jak by mohl vypadat první skládací iPhone
Koncept skládacího iPhonu (Foto: Antonio De Rose/Behance)

Jakmile Samsung a následně Huawei odhalily své podoby skládacích telefonů, které jsou podle názorů mnohých budoucností celého trhu se smartphony, logicky se rozvířily debaty, zdali podobné řešení nechystá i Apple. Tomu by se hodilo iPhone zásadnějším způsobem inovovat tak, aby o něj byl opět obrovský zájem jako před pár lety. A právě skládací formát je možným východiskem.

Ačkoliv zatím nic není zdaleka potvrzeno a nadcházející generace iPhonu přijde na 99 procent v „klasické“ podobě, objevují se různé nadšenecké návrhy, které nastíňují, jak by skládací jablečný telefon mohl vypadat. O zvlášť povedený design se nově postaral Antonio De Rosa ze studia ADR, který věří, že by Apple mohl vyrukovat s modelem podobným tomu od Samsungu (Galaxy Fold).

Ostatně použil i obdobný název – iPhone X Fold. Ten se dle uveřejněných návrhů na platformě Behance charakterizuje nejen displejem s možností rozložení do „malého iPadu“, ale také lehce přepracovaným iOS, novým kamerovým osazením s trojicí čoček (která se očekává i u zářijových modelů) a také integrovaným displejovým Touch ID.

Na vybrané koncepty se můžete podívat níže:

Foto: Antonio De Rose/Behance
Foto: Antonio De Rose/Behance
Foto: Antonio De Rose/Behance
Foto: Antonio De Rose/Behance
Foto: Antonio De Rose/Behance

Komentáře