Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Představitelka superhrdinky Captain Marvel Brie Larson si zahraje v novém dramatu od Applu

Vzhledem k tomu, že se televizní streamovací služba Applu nezadržitelným tempem blíží, prosakují na povrch další informace o tom, jaký obsah bude pro své uživatele nabízet. Velkým tématem by měl být žánr drama, který se ve světě stává čím dál oblíbenější. Toho si je vědom i Apple, a proto sjednává další takový počin, v němž bude hlavní roli hrát americká herečka Brie Larson.

Ta se proslavila ztvárněním postavy Carol Danvers alias Captain Marvel ze stejnojmenného filmu marvelovského univerza, který vtrhne do kin již zítra (8. března). Své superschopnosti by však měla nechat na chvíli stranou, jelikož si jí Apple najal jako představitelku tajné agentky Amaryllis Fox, na které bude podle skutečných událostí založena rovnou celá originální série.

Role Larson se má konkrétně odvíjet od pamětí s názvem Life Undercover: Coming of Age in the CIA, které Fox sepsala. Bližší informace zatím nejsou známé, ale podle zaměření lze očekávat, že se celá seriálová série pod hlavičkou Applu ponese v duchu vyšetřování nejrůznějších kriminálních zápletek.

Nyní je otázkou, zdali toto dílo debutuje rovnou s představením streamovací služby, které má nastat už 25. března. Apple totiž „bojuje“ s filmovými studii a procenty, které podle všeho neplní jeho požadavky, čímž se celý proces tvorby výrazně zpomaluje. Očekává se tedy, že platforma skutečně včas přijde, ale relevantní množství obsahu dorazí až někdy koncem roku.

Brie Larson (Foto: Cage Skidmore/Flickr)

V něm by mohly být i sjednané počiny Defending Jacob, v němž pro změnu bude hrát představil filmového Captain America Chris Evans, Nadace jakožto seriálová adaptace sci-fi knih od Isaaca Asimova, animovaný příběh Wolfwalkers a řada dalších. Chybět nemají ani filmy a dokumenty.

Komentáře