Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Ugreen nabízí chytré a kompaktní řešení pro nabíjení Apple Watch na cestách

Protože Apple Watch patří k zařízením, které lze na jedno nabití plnohodnotně používat přibližně den, pravděpodobně hledáte zajímavé způsoby, jak nabíjení řešit především na cestách. Neustálé tahání ne příliš skladných kabelů nemusí být úplně optimální a vnímá to tak i celá řada výrobců, kteří se snaží nabízet chytré dobíjecí a bezdrátové doplňky.

Jedním z nich může být i řešení od výrobce příslušenství Ugreen, které sází především na kompaktnost a jednoduché pojetí. Prakticky jde o doplněk o velikosti přibližně jako krabička Tic Tac, jenž můžete zapojit do jakéhokoliv USB a následně na něj magneticky přichytit své Apple Watch.

Díky certifikovanému standardu pro nabíjení by tak 100% šťáva měla být v hodinkách k dispozici za přibližně dvě hodiny a vzhledem k tomu, že gadget na svém konci disponuje háčkem, je možné jej přichytit například za batoh. Firma tak míří zejména na uživatele, kteří často cestují a potřebují mít u sebe malé a zároveň spolehlivé řešení.

Nabíječka mimo jiné potěší i ty, kteří si potrpí na minimalistickém designu – přichází v bílé barvě bez žádných rušivých či nevzhledných prvků. Co se týče ceny, lze ji sehnat jak na Amazonu za cca 40 dolarů (plus poštovné), tak i na vybraných českých e-shopech, kde se pohybuje okolo 1 500 korun. Kompatibilní pak je se všemi generacemi Apple Watch a do budoucna se očekává i verze s USB-C, aby ji bylo možné používat i například z novějších MacBooků.

Pokud hledáte další alternativy, které se mohou hodit i pro cestování, rozhodně není od věci se poohlédnout po podložce od Nomad, jež dokáže nabíjet Apple Watch současně s iPhonem, nebo variaci od Belkinu.

Komentáře