Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Muž omylem během spánku spolkl jeden AirPod. V žaludku mu ale stále hrál
Foto: AsiaWire

Láska prochází žaludkem. I takto by se s nadsázkou dala vystihnout velmi bizární situace, která se přihodila jednomu tchajwanskému majiteli AirPodů. Ten svá oblíbená sluchátka používal při poslechu hudby před spaním, nicméně jakmile se ráno probudil, nemohl jedno sluchátko najít. Nakonec zjistil, že jej nedopatřením spolkl.

Vzhledem k tomu, že jde o malý a relativně kluzký předmět, podle všeho není až příliš velký problém jeden z AirPodů pozřít. Logicky tak ani netušil, že se něco takového stalo. Objevil to až tehdy, co použil iOS funkci pro najití spárovaných sluchátek a na základě pípání vyvodil jasný závěr, že není ani pod peřinou ani pod polštářem, ale uvnitř jeho žaludku.

Rázem tedy vyrazil za doktorem na rentgen, který výskyt AirPodu v žaludku jeho tělu potvrdil. Otázkou bylo, jak s ním ven. Pochopitelně nejlepší cestou byla ta přirozená, kterou také zvolil. Jakmile pak měl sluchátko k dispozici, zjistil, že stále ještě normálně funguje a je nabité na 41 procent. „Bylo to neuvěřitelné, magické,“ sdělil Ben Shu pro Daily Mail. Podle všeho tak zapůsobila voděodolnost, která má být u AirPodů na relativně dobré úrovni.

AirPod v žaludku (Foto: AsiaWire)

AirPods jako střed pozornosti

S AirPody se obecně pojí mnohdy vtipné příběhy. Vedle toho, že jsou jejich majitelé vystavováni různým meme obrázkům na téma jejich „bohatství“ a „společenské integrace“, dají se z nich dělat i například náušnice.

Komentáře