Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Poznejte BeBlau, designové organizéry na doplňky, které lze připevnit přímo na tělo MacBooku

Patříte-li mezi ty, kteří neposedí u jednoho stolu a často se svým MacBookem a dalšími kancelářskými doplňky odbíhají do jiných kanceláří, potažmo kaváren, studoven nebo přednáškových sálů, dost možná řešíte, jak všechny své věci rychle přenesete. Byť se tašky a všemožné batohy ukázaly jako ideálním řešením přesně pro tento typ situací, někdy ani není prostor na to vše naskládat dovnitř. Někdy je zkrátka pohodlnější vše pobrat do rukou.

Problémem však bývá, že pokud například propisku, sluchátka, externí myš, telefon, zápisník a několik kabelů naskládáte na vrchní část těla vašeho zavřeného laptopu (což je velmi častým způsobem), stačí relativně málo a příslušenství může skončit na zemi ve špatném stavu. Nad těmito scénáři se zamyslel i barcelonský startup BeBlau Design, který vytvořil chytré organizéry, které by vás těchto situací měly ušetřit.

Konkrétně navrhl tři typy těchto organizérů a žádný z nich nevypadá na první pohled nijak zvlášť zajímavě. Pokud se podíváte například na model s názvem Fold, který vypadá nejužitečněji, zpozorujete poměrně tradičně rozmístěné schránky o různých velikostech, jež mají uchovávat vaše doplňky. To důležitější se však odehrává ve spodní část, na níž je připevněna speciální guma, kterou lze zachytit za notebook a nosit všechny doplňky bezpečně na jednom místě.

Byť může tento produkt vypadat až příliš jednoduše, v řadě případech se bude jednat o vhodnou alternativu ke klasickým batohům a taškám (nebo jako jejich součást), potažmo kapsám od kalhot nebo holým rukou. Variantu Fold lze navíc používat i jako stojánek na stůl, v němž budou uchyceno potřebné příslušenství. BeBlau Design nabízí mimo jiné i dvě menší varianty, a sice Slim a Twist, které fungují na podobné bázi, jen toho pojmou méně. Ostatně i tyto modely lze využívat kreativnějším způsobem.

Co se týče dostupnosti těchto doplňků, BeBlau Design dokončil crowdfundingovou kampaň na platformě Indiegogo, odkud je možné všechny varianty kupovat. Cenově pak vychází na 45 dolarů (cca 1 000 Kč) za model Fold, 16 dolarů za dvě velikosti verze Twist (cca 560 Kč) a 29 dolarů za provedení Slim (cca 670 Kč). Doručovány by měly být ještě tento měsíc, a to po celém světě.

Komentáře