Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Satechi představilo zajímavou alternativu k Magic Mouse a elegantní koženou podložku na stůl

Kalifornská firma Satechi patří mezi jedny z nejvýraznějších výrobců příslušenství pro zařízení od Applu. V minulosti například do svého sortimentu zahrnula alternativní klávesnice pro Macy, které se designovým provedením částečně inspirují originálními klávesnicemi Magic Keyboard, nebo dedikovaný stojánek pro iMac sloužící současně jako USB-C hub. Nyní se tým ze San Diega rozhodl pro další rozšíření portfolia, jež opět ocení především uživatelé jablečných produktů.

Svou nabídku obohatil o dvě nové záležitosti, konkrétně bezdrátovou myš M1 Wireless Mouse a elegantně provedenou podložku na stůl pod označením Eco-Leather Deskmate. Co se týče myši, ta může zastávat zajímavou roli v případném nahrazení tradiční Magic Mouse, kterou nabízí Apple. Satechi se drželo nastavených pravidel a M1 Wireless Mouse vybavilo klasickým kolečkem uprostřed a samozřejmě dvěma klikatelnými plochami.

Foto: Satechi

Výhodou může být i přítomnost USB-C pro dobíjení a v podstatě také jednoduchý, minimalistický design, díky němuž by myš měla být spolehlivě ovladatelná jak praváky, tak leváky. Aby však řešení co nejlépe sedělo do ekosystému Applu, Satechi navrhlo rovnou čtyři barevné kombinace (vesmírně šedou, stříbrnou, zlatou a růžově zlatou), které ladí se schématy zařízení z cupertinských dílen. Cenově pak vychází na 30 dolarů. Po připočtení nejlevnějšího poštovného do Česka se pak suma pohybuje okolo 52 dolarů, tedy zhruba 1 200 Kč.

Foto: Satechi

Spolu s bezdrátovou myší vyrukovalo Satechi také se zmíněnou podložkou na stůl, která je vyrobena z kůže a na stole dle dostupných fotek působí velmi elegantně. Využití tohoto doplňku je pak čistě na majitele – může totiž sloužit nejen jako vystýlka pro MacBook, myš a další příslušenství, tak i jako místo pro kreslení. Díky svému voděodolnému povrchu se teoreticky může hodit i na stolování, přičemž má být snadno složitelná a přenosná.

Foto: Satechi

Stejně jako M1 Wireless Mouse i Eco-Leather Deskmate, která přichází v černé, hnědé nebo modré barvě, stojí 30 dolarů, respektive přibližně 1 200 Kč s doručením do Česka. Oba doplňky jsou dostupné na oficiálních stránkách Satechi.

Komentáře