Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Slavnostní otevření Apple Parku doplnil koncert. Na duhovém pódiu vystoupila Lady Gaga

Bylo zřejmé, že speciální duhové pódium Apple Stage, které jako první odhalil Duncan Sinfield pomocí svého drona, bude sloužit jako klíčový prvek k nějaké chystané akci, jež se uvnitř jablečného sídla Apple Park bude konat. Ledy prolomil šéfdesignér Jony Ive, který Apple Stage navrhoval, když zmínil, že pódium a celkový vyhrazený prostor bude v první řadě sloužit pro slavnostní otevření nového ústředí pro zaměstnance a také jako pocta Stevu Jobsovi.

A protože se událost datovala na 17. května, na povrch se dostaly fotky, jak to v průběhu celé slavnosti probíhalo. Vedle toho, že se (dle očekávání) slova ujal šéf Applu Tim Cook, aby vyjádřil, co Apple Park pro celou firmu znamená a jakou roli v celé věci hrál tehdejší výkonný ředitel Steve Jobs, se na Apple Stage dostala i světoznámá popová zpěvačka Lady Gaga, která na něm odehrála svůj koncert.

Nejvíce toho však řeknou fotky a videa, která byla zaměstnanci a samotným Timem Cookem zveřejněna na Twitteru:

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alexander Karapetian (@alexkara15),

Celé video z vystoupení Lady Gaga je dostupné i na YouTube:

Nejde pouze o slavnostní otevření

Co se týče samotného Apple Stage, podle Ivea nemá jít pouze o jednorázovou akci. Pódium má být dle jeho slov velmi propracované a snadno se dá složit pro další účely, tudíž lze očekávat, že duhová kombinace jednotlivých panelů bude k dispozici i pro další akce, které se uvnitř Apple Parku budou konat.

Foto: Duncan Sinfield

Komentáře