Inzerce      O nás     CzechCrunch  
AirUnleashed vrací formát zaříznuté AirPower zpět do hry. Má to ale limity

Jakmile Apple koncem března oficiálně skrz technické problémy zařízl dlouho očekávanou bezdrátovou nabíjecí podložku AirPower, byl to šok pro řadu fanoušků. Rázem se začaly objevovat různé alternativy, které funkčnost AirPower alespoň částečně nahrazovaly, nicméně se nikdy neobjevil plnohodnotný nástupce. Situaci nyní mění takzvaná AirUnleashed.

Ta vypadá velmi podobně jako AirPower, tedy bílý minimalistický vzhled bez žádných výrazných výstupků, a co se týče její funkčnosti, lze hovořit o velmi důstojné náhradě. Dokáže simultánně jak iPhone (od modelu 8 a výše), tak Apple Watch a pouzdro pro sluchátka AirPods, a podle dostupných recenzí relativně spolehlivě.

Jak ukazuje známý technologické youtuber UnboxTherapy ve své recenzi, položení iPhonu AirUnleashed ihned rozpoznala a začala jej nabíjet. Stejně tak jako AirPods a Apple Watch. Jediným „problémem“ na celém doplňku je to, že se hodinky musí pokládat doprostřed na speciální místo, které si je magnetem přichytí.

To prakticky opět eliminuje původní podstatu AirPower, u které mělo být jedno, kam se zařízení položí. Zkrátka se měla nabíjet, i kdyby se jakkoliv změnilo jejich pořadí. I tak nicméně jde o snad nejvěrohodnější napodobeninu jablečné nabíječky, která se na trh dost možná už nikdy nedostane.

AirUnleashed je možné zakoupit na oficiálním e-shopu za 108 dolarů (cca 2,5 tisíce korun) včetně adaptéru s potřebným výkonem. Poštovné je zdarma po celém světě.

Komentáře