Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Apple představil nové modely sluchátek Beats. Lákají hlavně na pestré barvy

Od uvedení zcela bezdrátových sportovních sluchátek Powerbeats Pro, fungujících na stejné bázi jako oblíbené AirPody, uplynuly přibližně dva měsíce a Apple přichází s dalšími novými modely značky Beats. Tentokrát se zaměřil na klasickou náhlavní verzi Solo3 Wireless, kterou aktualizoval o několik nových pestrých barev.

Konkrétně jde o čtveřici barevných provedení v edici Beats Club Collection s důrazem na mladé. Na výběr je žlutá s azurovo-červenými prvky, námořnická modř s s červeno-béžovými prvky, bílá s modro-červenými prvky a červená s fialovo-bílými prvky. Po stránce provedení pak vypadá shodně s původními verzemi.

Nic zásadního se neděje ani v rámci technických specifikací. Nové modely Solo3 Wireless nabízí až 40hodinovou výdrž baterie na jedno nabití včetně technologie Fast Fuel, párovací čip W1 (známý z původních AirPodů) a také integraci Siri. Důležitějším aspektem jsou právě ony barvy, která vychází z kreativních dílen známé americké fashion youtuberky Kyra TV a jejího fashion pořadu NAYVA.

Co se týče ceny, všechny čtyři modely stojí 5 299 korun a je možné si je koupit i na oficiálním českém e-shopu Applu s dodáním do dvou dní.

Komentáře