Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Letošní Apple Design Awards patřily logickým hrám, zdravotní aplikaci i poznámkám od Moleskinu

Stejně jako každý rok i letos Apple vyhlásil v rámci vývojářské konference WWDC, na které odhalil vedle aktualizací iOS, macOS, watchOS a tvOS i nový operační systém iPadOS a Mac Pro, vítěze takzvaných Apple Design Awards, respektive prestižních ocenění pro vývojáře aplikací a her na iPhone, iPad nebo Mac.

Pro rok 2019 vybrala odborná porota pod hlavičkou firmy Tima Cooka devět titulů, které patří mezi to nejlepší na App Storu, co se týče nápaditého designového provedení uživatelského prostředí, použitých moderních technologií pro vývoj a inovativnosti ve srovnání s ostatními hrami a aplikacemi.

Ordia

Zábavná skákací hra založena na ovládání jedním prstem, pomocí kterého musí hráč ovládat novou formu života skrze nástrahy nového světa. Titul od studia Loju zajímavě doplňuje i herní prostředí, které v sobě snoubí temnou atmosféru a animované prvky v podobě rostlin, hub a nepřátelských buněk. Ke stažení ZDE.

Flow

Netradičně zpracovaný digitální zápisník, za kterým stojí tvůrce oblíbených deníčků Moleskine. V rámci Flow je možné vedle psaní také kreslit, a to vše velmi intuitivně a především originálně. Ke stažení ZDE.

The Gardens Between

Dobrodružně-logická indie hra z dílen australského studia The Voxel Agents, která kombinuje hezkou grafiku s logickým příběhem. V hlavní roli je dvojice nejlepších přátel Arina a Frendt, která se společně prokousává světem zahrad a řeší přítomné úkoly. Ke stažení ZDE.

Asphalt 9: Legends

Nesmrtelná klasika od francouzského Gameloftu v dalším pokračování, které opět nabízí velmi propracovanou a realistickou grafiku, superrychlá auta, známé mapy a zejména profesionální zážitky z hraní. Ke stažení ZDE.

Pixelmator Photo

Dost možná jeden z nejlepších nástrojů pro edit fotek na iPadech. Nabízí širokou škálu funkcí, podporu formátu RAW a mimo jiné i strojové učení, které má uživatelům s edity automaticky pomáhat. Ke stažení ZDE.

ELOH

Oddychová puzzle hra od tvůrců hitu Old Man’s Journey, která je založena na jednoduché grafice a hudebních rytmech. Ke stažení ZDE.

Butterfly iQ

Zdravotní aplikace pro pořizování ultrazvukových snímků v jednoduchém a snadno pochopitelném prostředí. Butterfly iQ se pojí přímo k přenosnému ultrazvukovému přístroji, který firma také vyrábí. Ke stažení ZDE.

Thumper

Nápaditá akční hra v hlavní roli s vesmírným broukem, který musí udržovat tempo a směr na kolejnicích a dojet ke svému cíli. Součástí je také tematický soundtrack. Ke stažení ZDE.

HomeCourt

Basketbalová aplikace pro trénink, která využívá umělé inteligence k poskytování příslušných analýz a výsledků z uskutečněných workoutů. Ke stažení ZDE.

Všichni vítězové navíc získali velmi hodnotný balíček cen, který se skládá z:

  • iPhonu XS v 512GB verzi,
  • AirPodů,
  • 12,9palcového iPadu Pro s perem Apple Pencil druhé generace,
  • 64GB Apple TV 4K,
  • Apple Watch Series 4,
  • „nejlepšího“ MacBooku Pro,
  • iMacu Pro s maximální výbavou,
  • trofeje Apple Design Awards vyrobené z 100% recyklovatelného hliníku
  • a highlightu na App Storu.

Komentáře