Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Podívejte se, jak to vypadá uvnitř nového Apple Storu v Tchaj-peji, který se zítra oficiálně otevře

Je tomu zhruba osm měsíců, co Apple otevřel svůj první Apple Store v Thajsku v blízkosti klidných břehů řeky Čao-Praja. Nyní jeho pobočková expanze napříč Asií pokračuje, a to konkrétně přes Tchaj-Wan, v jehož hlavním městě Tchaj-pej oficiálně otevře v sobotu v pořadí druhou tamní designovou prodejnu.

Jak je u cupertinské firmy zvykem, ani v případě této pobočky nijak zběsile neexperimentuje a drží se nastavených architektonických pravidel, které konzultuje se známou britskou skupinou Foster + Partners. Opět jde o velmi decentní exteriér s důrazem na skleněné panely a střechu s motivem dřeva.

Uvnitř se pak zákazníci mohou těšit na ikonické masivní stoly, tradiční dřevěné poličky, zeleň, minimalisticky provedené schodiště a také zázemí pro bezplatné kurzy Today at Apple, které se po světě těší velké oblibě. Apple slibuje, že každý den od otevření bude nabízet školení ohledně umění, designu, fotografování, videa, hudby a vývoje aplikací. Součástí by měly být i výstupy různých hudebních umělců.

Co se týče lokality, takzvaný Apple Xinyi A13 se nachází ve stejnojmenné tchajpejské oblasti a slavnostně se pro běžnou veřejnost otevře již zítra, respektive v sobotu 15. června. Od Applu se pak očekává tradiční fotoreport, který prostory a nadšení prvních zákazníků mapuje. Podobně jako třeba u unikátního Apple Carnegie Library ve Washingtonu D.C. a řady dalších.

Foto: Apple

Komentáře