Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Podívejte se na vtipné reakce na nový Mac Pro a stojánek k monitoru, kterých se účastní i IKEA

Pokud je možné z poslední doby vybrat dva produkty ze sortimentu Applu, které čelí (nebo alespoň v minulosti čelily) posměchu ze strany veřejnosti z důvodu jejich vzhledu, patrně by to byly AirPody a nedávno představený Mac Pro. A zatímco vtipné narážky na jablečná bezdrátová sluchátka prakticky skončily a lidé si na jejich integrace do společnosti zvykli, u Macu Pro to teprve začíná.

Nejvýkonnější počítač Applu ostatně byl různým legráckám vystaven již v minulosti, když vypadal jako černý „odpadkový koš“. To už s novou generací neplatí, ale i tak velmi věrohodně připomíná další doplněk do domácnosti – kuchyňské struhadlo. Mohou za to především vyryté hliníkové otvory na přední a zadní straně zařízení.

A protože lidská kreativita nezná mezí, což se ještě více stupňuje tehdy, když jde o vtipy na známou značku (potažmo firmu), internet se různými „memečky“ na nový Mac Pro jen hemží. Není v tom však sám – na paškál si veřejnost bere i stojánek k externímu monitoru Pro Display XDR, který stojí 999 dolarů (cca 23 tisíc korun).

Chytré spojení oblíbeného těstovinového jídla Američanů a nového Macu Pro v souvislosti struhadla na sýr.

Někomu naopak otvory připomínají hlavy mimozemšťanů.

Pozadu nezůstalo ani MSI, které srovnává cenu stojánku se svým vlajkovým 5K monitorem.

Výrobce počítačových doplňků Steel Series naopak ironicky ohlašuje příchod ještě „lepšího“ stojánku za necelých 10 tisíc dolarů.

Své slovo má samozřejmě i známý smějící se Španěl, jehož scénu využívají lidé k parodování všemožných produktů a situací.

Cenu získává…

Dost možná o nejpovedenější vtip na konto Applu a Macu Pro se však povedl švédské nábytkářské firmě IKEA, jejíž marketingové oddělení opravdu umí. „Odhalilo“ totiž struhadlo IDEALISK za 45 Kč, které prý dokáže „ostrouhat i to nejdražší jablko“.

Foto: IKEA (Facebook)

Komentáře