Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Podívejte se na stylové oblečení a doplňky, kterými Apple zásobuje vývojáře na WWDC

Worldwide Developers Conference (WWDC) je stejně jako každá jiná větší (a kvalitně zorganizovaná) konference založena především na přátelském duchu. Účastníci se na ní musí cítit dobře a tomu dopomáhá nejen jejich okolí a prostory, v nichž se nachází, ale také samotný organizátor, který musí zajišťovat nespočet detailů. Mezi ně patří i vstupní balíčky.

Snad na všech ročnících WWDC se Apple soustředil na originální drobnosti, kterými obdarovával všechny účastníky, respektive pozvané vývojáře a studenty. Například během loňské edice mohli ve svých balíčcích najít tmavou džínovou bundu značky Levi’s s tematickými památečními odznáčky. Na podobném tónu to Apple nese i letos.

Nyní se kalifornský gigant rozhodl vývojáře a výherce stipendií zásobovat opět jarními bundami, ovšem vyrobenými z jemné látky připomínající klasické větrovky se stylem tenkého bomberu. Rozhodně nejzajímavější je použitý barevný print, který je obohacen různými symboly tematickými symboly včetně Tima Cooka jako Memoji. Bundy jsou navíc oboustranné a díky tmavému odstínu přizpůsobené i běžnému nošení.

Apple tradičně nechal vyrobit i trička a několik nových odznáčků, které přicházejí v podobě vlajek, emoji, symbolů WWDC19 nebo jednoduše loga Applu. Opět jsou mezi účastníky distribuovány v minimalistických pytlíčcích, které dotváří preciznost společnosti a snahu všem vývojářům a studentům zpříjemnit čas na WWDC nejvíce, co to jde.

Co se týče samotného startu konference, vše vypukne přesně v 19:00 SELČ. Celou akci můžete sledovat i vy prostřednictvím kanálů Applu a následně také na AppleCrunch, kde budou shrnuty všechny důležité představené produkty.

Komentáře