Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Bezdrátová sluchátka Powerbeats Pro na bázi AirPodů se začala prodávat v Česku

Od představení nových bezdrátových sluchátek Powerbeats Pro, které pod hlavičkou značky Beats vydává samotný Apple, uběhly už více než tři měsíce, během kterých je měli možnost vyzkoušet především zájemci ve Spojených státech a Kanadě. Cupertinská firma totiž prodej odstartovala právě v těchto zemích a slíbila, že globální dostupnost bude postupně rozšiřovat.

Koncem května je pak dosadila na fyzické a virtuální jablečné pulty ve Velké Británii, Francii a Německu, odkud bylo jejich pořízení pro české zájemce výrazně jednodušší, ale i tak ne úplně ideální. Nově se však novinka založená na základní funkcionalitě oblíbených AirPodů dostává i přímo do České republiky, konkrétně na tuzemský e-shop Applu.

Tam je nyní možné Powerbeats Pro objednat za 6 699 korun, což je 909 korun více než druhá generace AirPodů s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem. Oproti nim však nový model od Beats nabízí především vyšší pohodlí během nošení (sportování) díky nastavitelným háčkům a koncovkám do uší a také kýženou voděodolnost, kterou AirPody zatím stále nemají.

Po stránce funkčnosti jsou pak designové Powerbeats Pro shodné s AirPody. Také nabízí čip H1 pro snadné párování a funkci Hey Siri, na druhou stranu slibují vyšší výdrž na jedno nabití (až 9 hodin).

Zatím jen v černé

Sluchátka je nicméně zatím možné objednávat pouze v základní celočerné variantě s doručením za cca 10 až 17 dní. Verze v tmavě modré, slonovinové a mechové barvě by pak na tuzemský trh měly dorazit během léta (jak bylo ostatně avizováno již před časem).

Komentáře