Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Podívejte se, jak by vypadal iPhone, kdyby byl představen v dobách prvního Macintoshe nebo iMacu G3

Pokud lze vybrat dva nejikoničtější počítače Applu, které měnily svět ke konci minulého století, rozhodně by šlo o první Macintosh a iMac G3. Zatímco první zástupce nyní masově oblíbené řady Mac vycházel z industriálních béžových křivek s duhovým logem firmy, druhý jmenovaný už vypadal jako doplněk do domácnosti, a to hlavně díky svému tvaru a atraktivním barvám.

A právě na vzhled těchto legendárních strojů se zaměřil designér vystupující pod přezdívkou Future Punk, který ve svých konceptech použil designy Macintoshe a iMacu G3 k návrhu iPhonu, dalšího ikonického zařízení z dílen cupertinské společnosti. Jinak řečeno si představil, jak by jablečný telefon vypadal v roce 1984, respektive 1998.

iMac G3
Macintosh

Nejen však, že vytvořil poutavé renderové snímky, které vyobrazují iPhone v ikonických známých provedeních, ale také vyprodukoval dedikované reklamní spoty na každý z nich, jež podle kvality videa a samotné prezentace skutečně zapadají do 80. a 90. let minulého století. A aby toho nebylo málo, veškerý materiál dal ke stažení za menší poplatek, aby si podobnou věc mohl kdokoliv třeba vytisknout na 3D tiskárně.

Veškerou jeho práci pak můžete sledovat na Instagramu, kde dává koncepty i dalších, ne jen jablečných produktů.

Komentáře