Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Oblíbený výrobce batohů Herschel umožňuje prohlídku svých modelů skrze AR na iPhonu

Stejně jako u řady ostatních věcí i batohy je lepší si zpravidla kupovat v kamenném krámě, kde si je můžete osahat a zjistit, zdali vám sedí velikostně na zádech (a zdali tuto velikost skutečně chcete). Nebyl by to ale rok 2019, kdyby se výrobci nesnažili přicházet se zajímavými nápady, jak nakupování ulehčit. O to se snaží i Herschel Supply, jeden z nejznámějších výrobců batohů a doplňků na světě.

Ten na svém oficiálním e-shopu spustil funkci, díky níž je možné si batoh pomocí rozšířené reality zasadit do skutečného prostředí a zjistit tak jeho komplexní velikost v porovnání s ostatními věcmi. Prakticky na stejné bázi funguje i virtuální prohlídka chystaného Macu Pro, během které rychle zjistíte, jestli se vám hodí na stůl a jak velký doopravdy je ve srovnání s monitorem a tak podobně.

Pokud si tak chcete ověřit velikost batohu od Heschelu, stačí na iPhonu zavítat na jeho e-shop, vybrat požadovaný model (od populárního Little America s popruhy přes přenosné tašky nebo dokonce kufry) a následně kliknout na malé okénko View 3D & AR. Prakticky hned se vám otevře nové rozhraní v podobě kamery, pomocí kterého můžete vysněný model zkoumat ve skutečném světě.

Zvolit si můžete nejen virtuální položení na stůl, postel či kamkoliv jinam, ale také čistý 3D pohled s bílým pozadí, na kterém ideálně vyniknou křivky produktu. Nutno dodat, že celý zážitek působí velmi věrohodně, přičemž se tato funkce dá používat jako vhodný nástroj pro zjištění, jak může vybraný batoh vypadat v praxi.

Komentáře