Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Apple Card dostává speciální přihrádku pro nošení. Je ze dřeva a stojí okolo 3 tisíc korun
Apple Card Case (Foto: Kerf)

Američané už několik týdnů mohou využívat kreditní kartu Apple Card, která nabízí několik zajímavých funkcí pro moderní bankovnictví a především potvrzuje postupnou proměnu Applu. Vedle reálné funkčnosti nicméně staví i na svém designovém provedení z hliníku, díky němuž vypadá velmi elegantně a čistě.

Řada lidí tak nepochybně čeká na onen velký moment, kdy vytáhnou ze své kožené peněženky Apple Card a před zraky okolních lidí slavnostně zaplatí. Problém ale může být v tom, že jakmile ji z peněženky vytáhnou, nemusí být v tom nejlepším stavu.

Apple sám varoval majitele, že pokud budou Apple Card uchovávat v kožených doplňcích, může se permanentně zbarvit do jiného odstínu. A to je asi to poslední, co fanoušek Apple chce. Naštěstí existuje „vhodné řešení“, se kterým přichází firma Kerf.

Foto: Kerf

Pro všechny, kteří nechtějí Apple Card nosit v látkové peněžence a požadují něco speciálního, vytvořil dřevěný držák, do něhož mohou jablečnou kreditní kartu vložit a následně ji kdekoliv přenášet. Jmenuje se jednoduše Apple Card Case a stojí 139 dolarů (cca 3 tisíce korun)

Funkčnost tohoto doplňku asi není potřeba blíže popisovat. Princip je poměrně jasný. Výrobce především vsází na fakt, že je Apple Card Case (která logicky slouží i pro jiné platební karty) vyrobena z odolného ořechu nebo javoru a v prostorách, kam se karta vkládá, je potažena měkkým povrchem proti poškrábání.

K dispozici je i možnost gravírování (Foto: Kerf)

Keft ji mimo jiné propaguje i jako prémiové příslušenství, které vychází z přírody a neobsahuje žádné látky či materiály, které by mohly kartu „poškodit“. Navíc má ladit s kryty pro iPhone, které výrobce také na svém e-shopu nabízí.

Komentáře