Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Apple dodrží schéma. Nové iPhony mají vstoupit do prodeje už 20. září
Makety údajných iPhonů 11 (Foto: 9to5mac / YouTube)

Už pouhých 10 dní zbývá do momentu, kdy Apple v rámci své tradiční zářijové keynote, která se letos koná 10. září od 19:00 SELČ v posluchárně Steve Jobs Theater, představí dlouho očekávané hardwarové novinky. Vedle toho, že by mohly přijít i nové Apple Watch, iPady Pro nebo MacBook Pro o 16 palcích, tím hlavním jsou pochopitelně iPhony.

Apple u letošní generace dozajista vsadí především na masivní vylepšení fotoaparátu, které se však odrazí na samotném designu zařízení. Díky trojčočkovému systému totiž vlajkové modely obdrží výrazně vystouplý čtverec na záda, což řada příznivců cupertinské firmy nemůže jen tak překousnout (minimálně na základě prvních renderů a maket).

Foto: Apple

Spolu s údajnými iPhony 11 Pro má Apple vyrukovat také s inovovaným modelem XR, jenž by měl dostat o jednu čočku navíc. Samozřejmostí jsou i vyšší výkonnostní parametry a iOS 13, které přináší řadu zajímavých a dlouho chtěných změn.

Článek o detailnějších informacích týkajících se nových iPhonů se můžete přečíst ZDE.

Kdy budou dostupné?

Neméně důležitou otázkou je i ta, kdy bude možné nové iPhony předobjednávat. Apple u této situace dlouho udržuje své schéma a podle všeho by se nemělo nijak zásadně lišit ani letos. Novinky bude možné předobjednávat již v pátek 13. září, respektive necelé tři dny po představení.

Předpokládná podoba iPhonu 11 (Foto: Marques Brownlee / YouTube)

Na pulty kamenných prodejen a do e-shopů by se měly dostat 20. září, nelze však očekávat, že se první vlna dotkne České republiky. K nám by nové iPhony měly dorazit o cca 7–10 dní později.

Komentáře