Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Apple TV+ přijde už 1. listopadu a bude stát 4,99 dolaru. Na stejné ceně bude i Apple Arcade
Jennifer Aniston a Reese Witherspoon při představování Apple TV+ (Foto: Apple)

Zářijová konference je v plném proudu a podle očekávání se začalo službami, konkrétně herní platformou Apple Arcade a televizní službou Apple TV+, u kterých byly zveřejněny snad ty nejdůležitější informace, na které veřejnost čekala: dostupnost a cena. A nutno dodat, že Apple nastavil velice zajímavou laťku.

Apple Arcade dorazí už 19. září a bude stát 4,99 dolaru. Dostupná bude s největší pravděpodobností i v Česku a bude čítat přes 100 her včetně titulu od KONAMI a dalších. Co se týče Apple TV+, vedle toho, že Tim Cook odhalil trailer na seriál See, který vypadá propracovaně a dramaticky, odhalil i fakt, kolik za ni uživatelé budou platit.

Apple Arcade

Cena je stejná jako u Apple Arcade, a sice 4,99 dolaru (první měsíc zdarma). To je velmi zajímavá cenovka s ohledem na Netflix, HBO GO a další. Dostupná bude od 1. listopadu, přičemž každý měsíc bude Apple dodávat novou televizní sérii. Aktuálně jsou potvrzeny See, The Morning Show, Dickinson, For All Mankind, Snoopy in Space, The Elephant Queen a další.

S tím se pojí i atraktivní akce pro nové majitele iPhonů, iPadů, iPodů touch, Apple TV nebo Maců. Každý, kdo si od dnešního dne pořídí nový produkt z tohoto seznamu, dostane Apple TV+ na jeden rok zcela zdarma.

Komentáře