Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Do startu keynote zbývají poslední hodiny. Jak ji můžete živě sledovat?

Přesně v 19:00 SELČ vypukne v kalifornském Cupertinu další letošní keynote, která bude tentokrát zaměřena hlavně na nové iPhony a dost možná i Apple Watch a další doplňky. Svátek, na nějž se těší všichni příznivci firmy s logem nakousnutého jablka, bude samozřejmě dostupný i živě, a to prostřednictvím několika kanálů.

Apple opět nabídne možnost sledovat celou show, která bude trvat okolo 1,5 hodiny, přímo na svých webových stránkách prostřednictvím tohoto odkazu. Pro co nejlepší zážitek je pak doporučováno Safari, potažmo Microsoft Edge pro uživatele s PC. Podporovány jsou i aktuální verze Chromu a Firefoxu.

Využít bude možné i Apple TV, a to jak skrze aplikaci Apple Events, tak pomocí služby AirPlay, která zrcadlí obsah zobrazovaný na iOS zařízeních nebo Macu. Pro správnou funkčnost AirPlay je však zapotřebí minimálně druhá generace Apple TV s nejnovějším operačním systémem tvOS.

Vůbec poprvé pak Apple bude svůj živý přenos vysílat také na YouTube, na což už několik dní láká. Díky tomu pak může k obrazovkám přitáhnout mnohem více lidí, kterým keynote vyskočí ve feedu, a zaručit, že bude livestream pohotově běžet i na chytrých televizích.

Teoreticky by Apple mohl využívat i svůj Twitter, přes který na živé sledování láká. Tak či tak, AppleCrunch vám po skončení přenosu nabídne souhrn toho nejzajímavějšího, co se v posluchárně Steve Jobs Theater odehrálo.

Komentáře