Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Podívejte se na nový Apple Store, který Apple otevírá v hlavním městě Mexika
Apple Antara (Foto: Apple)

Apple pokračuje s postupným rozšiřováním svých designových prodejen po světě a nově se zaměřil na hlavní město Mexika. V Ciudad de México dnes slavnostně otevírá Apple Antara, nový Apple Store, který je svou architekturou dosud nevídaným v zemích Střední i Latinské Ameriky.

Pokud víte, jaké aktuální designové nastavení Apple pro své Apple Story aplikuje, pravděpodobně nebudete překvapeni. I Apple Antara, nacházejí se v rušné městské části Polanco plné památek, muzeí i nakupování, sází výhradně na masivní skleněné panely, dřevo a vzdušný prostor.

V novém mexickém Apple Storu jsou tyto aspekty umocňovány prosklenými posuvnými dveřmi o výšce sedmi metrů, které slouží jako brána do „pavilonu“. Lidé tak mohou na Apple Antara nahlížet jako na místo, které vyloženě vyzývá k návštěvě, což bylo ostatně cílem Applu.

Pohled na tradiční interiér (Foto: Apple)

Před pobočkou na náměstí Boulevard Miguel de Cervantes Saavedra se pak nachází lavičky a další prvky, díky nimž by měl být vytvořen výjimečný poznávací i nákupní zážitek.

„Jsme nadšeni z toho, že můžeme náš nový obchod otevřít přímo v centru Ciudad de México a přivítat k nám ještě více zákazníků napříč tímto městem. Náš úžasný tým se nemůže dočkat, jak spatří první zákazníky v Apple Antara,“ komentuje Deirdre O’Brien, seniorní viceprezidentka retailu a lidí v Applu.

Podívejte se na novější Apple Story v Tokiu, Singapuru nebo nedávno otevřenou pobočku v New Yorku.

Součástí Apple Storu pak samozřejmě bude Genius Bar, možnost kreativních kurzů Today at Apple a kompletní sortiment produktů včetně nejnovějších iPhonů i Apple Watch. Oficiální otevření je naplánované na dnes 17:00 tamního času.

Dominantní skleněné dveře (Foto: Apple)
Zaměstnanci (Foto: Apple)
Forum (Foto: Apple)

Komentáře