Inzerce      O nás     CzechCrunch  
Podívejte se na oficiální produktová videa Applu z úterní keynote, kde se objevují i české lokality

Už bude skoro 48 hodin od úterní keynote, na které Apple představil iPhony 11, Apple Watch Series 5, nový 10,2palcový iPad a také údaje o svých službách. O všech těchto věcech jsme vás podrobně informovali, nicméně pokud dáváte přednost vizuální podobě, můžete sáhnout po oficiálních videích, které Apple zveřejnil na YouTube.

Hned v prvních minutách úterní keynote jsme mohli být svědky videa, které Apple nazývá jako Wonderful tools. Necelý dvouminutový spot shrnuje celou řadu jablečných produktů, z nichž se následně staly „nástroje pro tvorbu skvělých věcí“. A nebyl by to Apple, kdyby své úvodní video nepojal minimalisticky a originálně.

Následovalo video týkající se nových Apple Watch Series 5, které prakticky ukazuje, co se dá s hodinkami dělat a jak se dají využívat během každodenních aktivit a sportu. Pro nás je však možná nejzajímavější fakt, že Apple v tomto videu opět vsadil na Česko a natáčel to na známých pražských místech nebo u lomu Velká Amerika.

Na to navazoval spot s příběhy lidí, kterým Apple Watch pomáhají žít plnohodnotnější život. Apple v tomto případě vsadil na dojemné příběhy a velmi dobře vyobrazil jejich situace, jež byly doplňovány amatérskými záběry od samotných respondentů.

A pak už přišlo to hlavní – dvě produktová videa na nové iPhony, respektive iPhone 11 a iPhone 11 Pro (Max). U spotu pro „levnější“ model se Apple soustředil na rychlou atmosféru, která postupně gradovala. Do celého děje pak zasadil zásadní funkce, které iPhone 11 zvládne.

U videa na iPhone 11 Pro, respektive 11 Pro Max, Apple naopak působil více seriózně. Nové vlajkové modely prezentoval velmi klidně s důrazem na vytipování všech klíčových funkcí, zatímco to prokládal fotkami, které z těchto iPhonů pocházejí. To dává smysl, jelikož právě vylepšená kamera je tím, na čem novinka stojí.

Po ukončení keynote pak Apple na svůj YouTube přidal samozřejmě záznam z celé akce, trvající 1 hodinu a 42 minut, a také klasický dvouminutový sestřih všeho, co ukázal.

Komentáře